Kim jestem?

Mam na imię Patryk, trenerem personalnym jestem z pasji, doradcą żywieniowym z zainteresowania.

Posiadam państwowe uprawnienia instruktora fitness ćwiczeń siłowych - instruktor rekreacji ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zdobyłem również uprawnienia jako instruktor kettlbell Polskiego Stowarzyszenia Kettlbell i Fitness (egzamin u Lecha "LEONA" Kledzika - najstarszego wiekiem i doświadczeniem polskiego instruktora kettlebell z Polskiego Stowarzyszenia Kettlbell i Fitness w Gdańsku. Posiadam dodatkowo uprawnienia jako doradca żywieniowy. Ukończyłem studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie na Kierunku Dietetyka.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ale nigdy nie jest za późno na to aby robić w życiu to co się tak naprawdę kocha i co sprawia tak ogromną satysfakcję, a ponieważ ukończony mam kurs udzielania I pomocy jesteście bezpieczni w moich rękach.

Od najmłodszych lat byłem i jestem związany ze sportem, byłem uczestnikiem reprezentacji szkolnej w piłce ręcznej i piłce nożnej. Brałem czynny udział w zawodach lekkoatletycznych, nawet próbowałem swoich sił w taekwondo, trenowałem boks pod okiem wielokrotnego mistrza w boksie, karate i kick-boxingu. Od ponad 20-stu lat związany jestem ze sportem i dyscyplinami siłowymi. Jestem zapalonym miłośnikiem siłowni i treningu oporowego. Z siłownią związany jestem z pasji, co sprawia że ciągle chce się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Posiadam szeroką wiedzę teoretyczną zweryfikowaną praktyką przez cały czas uzupełnianą wszelkimi nowinkami treningowymi i żywieniowymi. Jestem zwolennikiem zdrowego i aktywnego stylu życia.

Zapraszam serdecznie

tel.: +48 604 925 025 e-mail: info@gymfit.pl