o mnie

sport

Od ponad 20-stu lat związany jestem ze sportem i dyscyplinami siłowymi. Jestem zapalonym miłośnikiem siłowni i treningu oporowego. Z siłownią związany jestem z pasji, co sprawia że ciągle chce się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę.

img_17

pasja

Sport to moja pasja. Trening to nie tylko siłownia, trzeba pracować nad mobilnością. Trening funkcjonalny wzmacnia całe ciało, zmniejsza ryzyko urazów poprawiając koordynację i gibkość, dba o mięśnie głębokie. Dr Kelly Starrett wie o tym najlepiej.

dieta

Posiadam szeroką wiedzę teoretyczną zweryfikowaną praktyką przez cały czas uzupełnianą wszelkimi nowinkami treningowymi i żywieniowymi. Jestem zwolennikiem zdrowego i aktywnego stylu życia.

wykształcenie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zdobyłem państwowe uprawnienia instruktora.

uprawnienia

trener personalny

Państwowe uprawnienia instruktora fitness ćwiczeń siłowych - instruktor rekreacji ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

doradca żywieniowy

Ukończyłem studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie na Kierunku Dietetyka.

specjalista ds. mobilności

Ukończyłem kurs MOVEMENT & MOBILITY 101 COURSE prowadzony przez dr Kelly'ego Starretta.

co mogę zrobić dla Ciebie

Dieta nie musi być droga, niesmaczna, czasochłonna i skomplikowana. Razem szukamy sposobu na odzyskanie ładnej satysfakcjonującej sylwetki i dobrego samopoczucia. Każdy program treningowy i żywieniowy układany jest indywidualnie, bo każdy z Nas jest inny i ma inne potrzeby i przyzwyczajenia. Nauczę Cię zasad zdrowego żywienia, układania jadłospisów, wybierania odpowiednich produktów żywnościowych - jeśli będziesz chętny/chętna razem zrobimy zakupy aby pokazać Ci jak wybrać smaczne, zdrowe produkty (niekoniecznie drogie). Treningi możemy prowadzić zarówno w siłowni jak i na świeżym powietrzu czy u Ciebie w domu.

Trener personalny to nie osoba, która tylko trenuje innych, to doświadczony specjalista w zakresie treningu - mający na uwadze możliwości i zainteresowania danej osoby, oraz doradca żywieniowy mający na uwadze ograniczenia czasem żywieniowe czy zdrowotne. Czasem jest to powiernik, który ma wspierać i motywować w trudnych sytuacjach bo jak wiadomo nie zawsze jest to łatwe.

Zapraszam serdecznie

tel.: +48 604 925 025

e-mail: info@gymfit.pl